niedziela, 10 sierpnia 2014

Piąty element: człowiek

Zaczynam mieć znów coraz mniej czasu... Nie podoba mi się to, ale czasami tak już jest. kiedyś muszę sobie wszystko rozpisać i rozplanować to będzie łatwiej. A tymczasem pokażę Wam nowość u mnie: exploing box.
Od dawna zamierzałam się wykonać takie pudełko, ale schodziło mi się długo i nie mogłam się zebrać. Na szczęście pojawiły się wyzwania, które zainspirowały mnie do jego stworzenia. Pierwsze z nich to wyzwanie Szuflady pt. "Sport", natomiast drugie to "Piąty element" w wyzwaniu Craft Style.
Moim piątym elementem jest człowiek, i tak powstała baletnica, gimnastyczka...

 Niestety papier którego użyłam nie podołał swojemu zadaniu i trochę się pofalował pod wpływem kleju ;/ niestety miałam już wszystko przygotowane a stało się tak dopiero po złączeniu wszystkiego :(
Następnym razem wezmę poprawkę na ten papier :)

Tak wygląda mój pierwszy exploding box.
Moja praca inspirowana była wyzwaniami, więc zgłaszam ją na wyzwania(szczegóły po kliknięciu na baner):4 komentarze:

 1. dziękuję za zgłoszenie do TRUDNEGO WYZWANIA Craft Style :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za zgłoszenie pracy do Trudnego Wyzwania Craft Style :) pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiaj i jutro zapraszamy do głosowania na najlepszą pracę.
  Każdy z Was może oddać jeden głos poprzez kliknięcie w serduszko w prawym górnym rogu wybranej przez Was pracy. Zwycięzca plebiscytu otrzyma od nas unikatowy banerek na bloga lub fanpage. Nie zwlekaj i zagłosuj w plebiscycie LAUR PUBLICZNOŚCI. http://craftstylepl.blogspot.com/2014/07/piaty-element-trudne-wyzwania-craft.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite! Praca przemyślana, bez zbędnych dodatków, idealna!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady i pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć umieszczenia kilku słów o mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło. Każdy komentarz jest dla mnie ważny. Zapraszam do obejrzenia wszystkich moich prac.
Pozdrawiam. Dżastii :)