niedziela, 28 lutego 2016

Niesamowite!!! :)

Witam Was kochani :)
Po całym dniu pełnym emocji pędzę do Was żeby się pochwalić.
Wczoraj odbyła się CRAFT WAWA :) Zawsze z ogromną niecierpliwością czekam na te spotkania.
Tym razem w czwartek przeziębienie rozłożyło mnie na łopatki. Już się bałam że nie dam rady się pojawić. Prace na konkursy nie skończone, zamówienia złożone, plany na zakupy obmyślane, na warsztaty zgłoszone... :) Wszystko dobrze, gdyby nie choróbsko. W piątek nafaszerowałam się lekami, położyłam do łóżka i powiedziałam sobie: MUSISZ IŚĆ!!! Wstałam rano zmobilizowana i wzięłam się za niedokończone twory :) I skończyłam. Na konkurs zlotowy z napisem CRAFT WAWA zaniosłam pracę w ostatniej chwili, opłacało się bo wygrałam!!! Chyba do tej pory to do mnie nie dociera :) A to zwycięska praca:
 Bazą pracy jest najnowsza kolekcja CpCraft, która mnie od pierwszego spojrzenia oczarowała. Dla chętnych do dostania w PaperConcept :) Do tego moja ulubiona lalka Primy, widzieliście ją u mnie wiele razy :)
 Jak na craftowanie przypadło starałam się używać przeróżnych materiałów, w tym piórek, sznurków, kwiatów, chlapań, brokatów, gesso, szablonu, perełek, tekturek oraz....
prawdziwych brzozowych krążków, które specjalnie na moje scrapowe potrzeby przygotował mój mężczyzna :)
 Teraz czekam na Wasze opinie :)
Poniżej możecie odwiedzić  stronę konkursu :) Wygrałam prenumeratę czasopisma Crafty. Jestem ciekawa co tam znajdę :)
Ponadto spotkałam wiele fantastycznych ludzi. Nareszcie spotkałam Scrapinę :) Ciągle się mijałyśmy a tu się okazało że mamy razem pokaz prowadzony przez Aka. Spotkać je na żywo - niesamowite!!! Ale o tym przy następnym poście:)
Przyglądałam się także na pokazy przez które nie mogłam uwierzyć w efekty końcowe:
Oczywiście nie mogłam się oprzeć wielu innym stoiskom. Zaopatrzyłam się także w najnowszą kolekcję Galerii Papieru :) No owocny ten zlot :) Aż zaczęłam się zastanawiać czy nie jechać do Łodzi na scrapowisko :)
To nie koniec szczęścia które mnie spotkało , bo udało mi się także wygrać nagrodę w BeeScrap, ale o tym już jutro :)
Na dziś to tyle. Idę się dalej kurować, a Wam życzę miłego wieczoru!
Dżastii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za chęć umieszczenia kilku słów o mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło. Każdy komentarz jest dla mnie ważny. Zapraszam do obejrzenia wszystkich moich prac.
Pozdrawiam. Dżastii :)