czwartek, 1 stycznia 2015

Nowy Rok! :-)

Moi drody.
Miło mi Was powitać w ten szcze:-gólny dzień, bo w pierwszy dzień Nowego Roku. Wam też ciężko przestawić się na pisanie 2015 zamiast 2014?:-) 

Wiem że w większości koleżanki blogowe robią sobie roczne podsumowania. Ja tego robić nie bede. Kto chciał to widział co sie u mnie działo.
Dziś pragne mocno i z całego servca podziękować wszystkim którzy mnie tutaj odwiedzają, a także wszystkim którzy zostawiają tak wspaniałe komentarze. Napędzacie mnie w ten sposób do tworzenia czegoś nowego. Dziękume za dodanie mojego bloga do obserwowanych. Cieszę sie jak dziecko dostające lizaka, gdy widzę że doszła tu kolejna osoba :-)
Mam nadzieję, że wciąż bedziecie do mnie zaglądać :-)
Z okazji rozpoczęcia 2015 roku życze Wam samych szczęśliwych dni. Niech spotykają Was same przyjemności. Niech nigdy nie opuszcza Was pasja i radość z tego co kochacie. Ponieważ nie mogę określić kto o czym marzy to wszystkim i każdemu z osobna życzę spełniania najskrytszych marzeń.

Zastanawiałam się co może pasować do dzisiejszego posta i stwierdziłam, że najlepszy będzie kalendarz :-)

A tutaj zdjęcie środka. Każda strona ozdobiona jest delikatnym perełkowym akcentem zaznaczającym aktualny miesiąc. 
Taki kalendarz powędruje ze mną do pracy.
Taki drobiazg na szybko. Wiem że to nic szczególnego, ale chcialam wstawić coś oprócz kilki zdań do Was. 
Pozdrawiam.
Dżastii.

3 komentarze:

  1. Tobie również wszystkiego dobrego w nowym roku , zdrowia , szczęście i powodzenia . A kalendarz w pracy jaki by nie była ale byc musi . Fajnie że ozdobiłas go po swojemu.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć umieszczenia kilku słów o mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło. Każdy komentarz jest dla mnie ważny. Zapraszam do obejrzenia wszystkich moich prac.
Pozdrawiam. Dżastii :)