sobota, 16 stycznia 2016

Karteczka w 3 wersjach :)

Witam.
Poproszono mnie o zrobienie kartek w podziękowaniu dla rodziców. Miały być dla obu stron pary młodej i w pastelowych kolorach. Jedną Wam już pokazywałam TUTAJ, więc teraz kolejną:

Wykorzystałam kwiaty nabyte na ostatnim zlocie scrapowym :)


I tekturki też tam zdobyte :)
Okazało się jednak, że jedna z tych kartek miała być nie tyle w podziękowaniu,co na 9 rocznicę ślubu. koleżanka o tym nie wiedziała więc nie przekazała, ale trzeba było zrobić taką samą ale z innym napisem. Niestety użytych papierów już nie miałam, trzeba było wybrać inny. Nie można się było zdecydować do końca więc powstały dwie:)
Oto pierwsza:
A tu już druga:Koleżance podobały się wszystkie. A Wam?
Tymczasem zgłaszam karteczkę na pastelowe wyzwanie w I Kropka (może się nada): http://pracownia-i-kropka.blogspot.com/2016/01/wyzwanie-challenge-30.html

Pozdrawiam.
Dżastii.

8 komentarzy:

 1. Mnie jaki i Twojej koleżance podobały się wszystkie kartki przez Ciebie zrobione i miałabym nie lada problem jeśli musiałabym wybrać jedną !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Obie śliczne, ale ta pierwsza bardziej mnie urzekła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie :)
  Dziękuje za udział w wyzwaniu na blogu I KROPKA :)
  Pozdrawiam, Paulina

  OdpowiedzUsuń
 4. Nice card! Thank you for joining us at I KROPKA xxx

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło jest widzieć i-kropkowe tekturki :) Dziękujemy za udział w i-kropkowym wyzwaniu na http://pracownia-i-kropka.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć umieszczenia kilku słów o mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło. Każdy komentarz jest dla mnie ważny. Zapraszam do obejrzenia wszystkich moich prac.
Pozdrawiam. Dżastii :)