sobota, 10 maja 2014

Pomocne rączki :)

Wcześniej wspominałam, że dziś wstawię dokończony kolorowy bieżnik oraz kilka nowości. Plany się jednak zmieniły, ale ani przez chwilę tego nie żałuję.
Cały dzisiejszy dzień spędziłam z Adą, pomagając zaprzyjaźnionemu Crudo w wykończeniach. Powiem tak... Ada jest strasznie ambitną osobą i jak coś zaplanuje to tak musi być. Dlatego wróżę jej ogromny sukces i trzymam kciuki. Jej pomysły mnie zaskakują. Nie zdradzę szczegółów jej pracy, ale z czystym sumieniem mogę każdemu polecić jej produkty. Są dopracowane i przemyślane. Wszystko ręcznie wykonane. Ma swój styl którego się trzyma i oby tak dalej. To się nazywa rękodzieło :)
Crudo wystawiało się na targach zorganizowanych przez OCH!BAZAR! i tak strasznie jestem zaszczycona, że mogłam w jakikolwiek sposób pomóc w wystawieniu jak największej ilości produktów.
Praca zaczęła się tak:

Później było dużo bałaganu :)
A jak się skończyła nie będę opowiadać. Praca była intensywna. Ada rzucała świetnymi pomysłami jak magik chusteczkami z kapelusza. Nie wiem skąd ona je bierze, ale brawo!!! :)

Nie wstawię zdjęć z poszczególnych etapów pracy bo i nie było czasu na fotografowanie. Jeżeli chcecie zobaczyć jak wypadło Crudo zapraszam do odwiedzenia stronki:


Warto :)

Byłam na miejscu i powiem szczerze, że stoisko Crudo podobało mi się najbardziej :)

Ada dziękuję, że mogłam Ci pomóc. Bawiłam się fantastycznie przy naszym wspólnych hobby :*

3 komentarze:

 1. Rzeczywiście, piękne prace ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja Kochana CI dziękuje za Twoją pomoc :) właśnie piszę posta z podziękowaniami dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała przyjemność po mojej stronie :)

   Usuń

Dziękuję za chęć umieszczenia kilku słów o mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło. Każdy komentarz jest dla mnie ważny. Zapraszam do obejrzenia wszystkich moich prac.
Pozdrawiam. Dżastii :)