sobota, 30 czerwca 2012

Na powitanie

W końcu się odważyłam pochwalić się moim hobby, bo w to się właśnie przerodziło moje zainteresowanie rękodziełem. Zaczęłam tak na poważnie tak ze 4 lata temu i wciąż się to ciągnie. Można powiedzieć, że pogłębia. Przeróżne rzeczy robiłam już odkąd sięgam pamięcią a mama opowiada że już duuużo wcześniej zaczęłam bawić się dosyć intensywnie w wycinanki, kolorowanki, plastelinę itp.
Zaczęłam od kolczyków, bransoletek, bibułowych kwiatów i wszystkiego co niewielkim nakładem pieniężnym mogę wykonać samodzielnie. Nie mam niestety zdjęć wszystkich rzeczy, ale co znajdę to wrzucę na pewno.Może na początku nie będzie jakiegoś pokładanego szyku, ale z czasem na pewno dojdzie to wrzucania na bierząco robionych rzeczy.
Witam wszystkich serdecznie na moim blogu i mam nadzieję że się spodoba. Ponieważ moim hobby jest nie tylko rękodzieło ale też pieczenie, czasami pojawią się posty ze słodkościami :) Niektóre rzeczy pokazane na blogu będę mogła zrobić na zamówienie. Nigdy wcześniej tego nie praktykowałam, więc dodatkowe informację okażą się późn iej.
Gorąco pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za chęć umieszczenia kilku słów o mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło. Każdy komentarz jest dla mnie ważny. Zapraszam do obejrzenia wszystkich moich prac.
Pozdrawiam. Dżastii :)