niedziela, 29 listopada 2020

Nostalgiczny tag dla Tekturkowo

  Witam serdecznie,

Dziś przychodzę do Was z moim ulubionym połączeniem: media, papier i tekturki/HDF-ki. Tym razem powstał bardzo nostalgiczny tag, pełen dodatków i drobiazgów, które w połączeniu dają bardzo ciekawe efekty. Zobaczycie szerokie zastosowanie produktów Tekturkowo tylko w jednej pracy. 

Tag jest gotową bazą HDF, których w naszym sklepiku jest wcale nie mały wybór. Dodatkowo użyłam tekturek puzzle, które delikatne wystają mi spod kompozycji stanowiąc element tła i jego struktury. W kompozycję wbudowane są także gałązki i listki, które potraktowałam dwoma różnymi pudrami do embossingu- miedziany do puder drobny, ciemny do gruboziarnisty. Gałązki można dowolnie przycinać, dzięki czemu wydaje się ich bardzo dużo. Na koniec cudowna, wyrazista a zarazem delikatna liniowa ramka okalająca przygotowane zdjęcie.


 Dzisiejszym postem muszę się z pożegnać z DT Tekturkowo, to dla mnie bardzo trudne, ale czasami tak już się dzieje, ze trzeba podejmować bardzo trudne decyzje. Już tęsknię za tym cudownym klumatem.

Pozdrawiam i do zobaczenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za chęć umieszczenia kilku słów o mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło. Każdy komentarz jest dla mnie ważny. Zapraszam do obejrzenia wszystkich moich prac.
Pozdrawiam. Dżastii :)